Co wiemy o tej książce?

Każdy z nas doskonale zna książkę o nazwie Miraculum Biedronka i Czarny Kot. Wiemy doskonale, że książka ta odpowiada o Marinette, która z czasem zostaje po prostu Biedronką i to nie zwykłą biedronką, a super bohaterką. Dziewczynka zakochała się w Adrenie. Wówczas jeszcze nie wiedziała, że o jest drugim z super bohaterów. Bohater ten to Czarny Kot. Oboje muszą stawić czoła Władcy Ciemn. Jemy zależy na przejęciu władzy, a dokładniej nad Paryżem. Biedronka to zdecydowanie ulubiona z postaci wśród dziewczynek. Jest bardzo inteligentna, sprytna, roztrzepana, zakręcona, a czasami nawet troszkę wredna. Jak każda osoba musi mieć zarówno wady jak i także zalety. Adrien Agreste to drugi bohater książki. Jest to ulubieniec chłopięcej części. Raczej Adrien należy do chłopców spokojnych, nieśmiałych oraz wycofanych. Jest on także bardzo popularny. Czarny Kot to taki dzik. Jest pełen życia, radosny oraz jest także niezmiernym podrywaczem.

A jak to jest z tymi złoczyńcami?

W każdej książce musi występować jakiś zły charakter. Jak jest w tym wypadku? Turaj mamy Władcy Ciemn. Tenże bohater zajmuje się tym, aby opętać ludzi. Jest to wątek, który szczególnie interesuje dzieci. Kreacja bohaterów tejże książki jest bezbłędna jak i także niesamowicie genialna. Nie mamy tutaj do czynienia z nieważnymi czy też płaskimi bohaterami. Każdy ma jakąś konkretną opowieść czy też historię. Jest to niezwykle piękne. Może i widać przerysowanie niektórych wydarzeń, ale gdy zaczytamy się w niektóre wątki, to możemy dojść do wniosku, że już je gdzieś widzieliśmy.

Zalety kolejne książki

Książki, które kierujemy dla naszych dzieci nie powinny być zbytnio grube. Raczej powinniśmy stawiać na cienkie opowiadania. Zdecydowanie książka Miraculum Biedronka i Czarny Kot do takowych książek należy. Znajdziemy kilka wydań. Poza rozbudowanym słownictwem mamy także do czynienia z niesamowicie bogatymi ilustracjami. Książka to głównie opisane przygody Biedronki oraz Czarnego Kota. Wszystkie historie są bogate w zwroty akcji. Każdy z czytelników będzie miał okazję przenieść się w świat magiczny oraz także w świat bajkowy. Dla dzieci jest to naprawdę wspaniała przygoda. Jednocześnie nie stwierdzimy dla dziecka w jakim wieku książka ta jest już odpowiednia. Jak najbardziej jest to już kwestia mocno indywidualna. Jedne z dzieci dojrzewają wolno, a inne osiągają pewnego rodzaju dojrzałość bardzo szybko. Nikt lepiej tego nie oceni jak właśnie my, a więc rodzice. Obojętnie jednak w jakiej sytuacji jesteśmy powinniśmy po tą książkę sięgnąć.

.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *